Promocje – jak je ustalać?

Promocje – jak je ustalać?

promocja-w-salonie-kosmetycznym

Najważniejsze jest to, żeby promocji nie robić ad hoc. Żeby nie działać w trybie: „o, kurczę, nie mam w przyszłym miesiącu zapełnionego kalendarza, dam promkę, może się uda uzbierać klientów”.

Promocje są elementem strategii, elementem planu Twojego działania, one powinny być przemyślane i zaplanowane. To jest bardzo ważne!

Zatem zajrzyj do swojego planu, sprawdź kiedy i na co możesz zrobić ofertę specjalną i dobrze się do tego przygotuj.

Zrób zawczasu grafiki, zastanów się, jak owa promocja odpowie na potrzeby Twojego klienta docelowego. Policz dokładnie koszty wykonania usługi, na której chcesz oprzeć akcję i zobacz, czy nie stracisz. Pamiętaj o wliczeniu wszystkich kosztów, łącznie z czasem pracy Twoim i Twoich pracowników.

Natomiast absolutnie nie wykorzystuj tej formy działania do próby łatania dziur w kalendarzu! Wpłynie to negatywnie na wizerunek Twojej firmy i „wychowa” obserwatorów, którzy będą czekami na Twoje słabsze dni i obniżkę cen.

Wolisz słuchać, niż czytać?

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Otrzymuj informacje o nowych artykułach, podcastach i ofertach przygotowanych tylko dla odbiorców newslettera.

Shopping cart

0

No products in the cart.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się ze mną telefonicznie albo za pomocą formularza kontaktowego

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, wchodząc na nią akceptujesz warunki ich wykorzystania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.