Jak powiedzieć klientom o usunięciu usługi z oferty?

Jak powiedzieć klientom o usunięciu usługi z oferty?

usuniecie uslugi z oferty

Poinformowanie klientów o usunięciu usługi z oferty może wydawać Ci się trudne i niekomfortowe, dlatego podpowiem Ci, jak to zrobić, by nie “bolało” aż tak bardzo.

Możesz usunięcie usługi przeprowadzić jako proces. Jeśli masz klientów, którzy mają wykupione pakiety, to trzeba je zrealizować do końca. Jeśli są tacy, którzy umówili się już na zaś na kilka terminów do przodu – również nie odwołujesz wizyt.

Natomiast już od momentu podjęcia decyzji trzeba mówić i pisać klientom, że usługa jest wycofywana z oferty.

Możesz tez powiedzieć, że chcesz się specjalizować w tych zabiegach, w których czujesz się najlepiej zatem pozostałe usługi przestana być oferowane za np. 3 miesiące.

Możesz również wcześniej znaleźć kogoś, kto w wycofywanej usłudze się specjalizuje, żeby móc klienta przekierowywać albo do innego salonu albo do innej osoby w Twoim salonie. Pamiętaj tylko, by zawsze, jeśli jest to możliwe, pomóc klientowi rozwiązać jego problem, by nie zostawiać go na lodzie. Klient zaopiekowany, to klient lojalny i zadowolony.

Wolisz słuchać, niż czytać?

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Otrzymuj informacje o nowych artykułach, podcastach i ofertach przygotowanych tylko dla odbiorców newslettera.

Shopping cart

0

No products in the cart.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się ze mną telefonicznie albo za pomocą formularza kontaktowego

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, wchodząc na nią akceptujesz warunki ich wykorzystania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.