Jak powiedzieć klientom o usunięciu usługi z oferty?

Jak powiedzieć klientom o usunięciu usługi z oferty?

usuniecie uslugi z oferty

Poinformowanie klientów o usunięciu usługi z oferty może wydawać Ci się trudne i niekomfortowe, dlatego podpowiem Ci, jak to zrobić, by nie "bolało" aż tak bardzo.

Możesz usunięcie usługi przeprowadzić jako proces. Jeśli masz klientów, którzy mają wykupione pakiety, to trzeba je zrealizować do końca. Jeśli są tacy, którzy umówili się już na zaś na kilka terminów do przodu – również nie odwołujesz wizyt.

Natomiast już od momentu podjęcia decyzji trzeba mówić i pisać klientom, że usługa jest wycofywana z oferty.

Możesz tez powiedzieć, że chcesz się specjalizować w tych zabiegach, w których czujesz się najlepiej zatem pozostałe usługi przestana być oferowane za np. 3 miesiące.

Możesz również wcześniej znaleźć kogoś, kto w wycofywanej usłudze się specjalizuje, żeby móc klienta przekierowywać albo do innego salonu albo do innej osoby w Twoim salonie. Pamiętaj tylko, by zawsze, jeśli jest to możliwe, pomóc klientowi rozwiązać jego problem, by nie zostawiać go na lodzie. Klient zaopiekowany, to klient lojalny i zadowolony.

Wolisz słuchać, niż czytać?

UDOSTĘPNIJ

Otrzymuj informacje o nowych artykułach, podcastach i ofertach przygotowanych tylko dla odbiorców newslettera.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

Newsletter

Będę Cię informować na bieżąco!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, wchodząc na nią akceptujesz warunki ich wykorzystania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.