O mnie

Ania Sumarowska

Jestem tu dla Ciebie. Pomogę Ci zrozumieć marketing i biznes, uporządkuję Twoje działania. Bez trudnych słów, pytań bez odpowiedzi, nadęcia.

Pomagam osobom takim jak Ty poukładać wiedzę zdobytą z licznych artykułów, webinarów, szkoleń.

Sama przeszłam ścieżkę marketingowej edukacji, i wiem, że tylko dobrze ułożony program przyniesie pożądany efekt. Tu nie ma dróg na skróty. Nie znając podstaw nie osiągniesz oczekiwanego celu.

Marketing zawsze postrzegałam inaczej niż naukowcy, teoretycy i wykładowcy.

Nie trzymam się ściśle regułek i schematów. Kombinuję, szukam rozwiązań, jestem blisko ludzi, buduję relacje, na których później opieram współpracę.

Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest człowiek. Jego potrzeby, problemy, nierozwiązane tematy. I uważam, że na nie powinny odpowiadać działania promocyjne.

Staram się moim podejściem do świata zarażać ludzi. Uważam, że uśmiechem, życzliwością i dobrym słowem można zmienić wiele.

Wykorzystując moje naturalne talenty szkolę, konsultuję i układam strategię komunikacji i rozwoju biznesu.

Stale podnoszę kompetencje zarówno marketingowe, biznesowe, jak i trenerskie.

Jestem certyfikowanym praktykiem PRISM – narzędzia, które pomaga zrozumieć zachowania, pomaga tworzyć zespoły i podejmować decyzje biznesowe.

sumarowska

Prywatnie jestem mamą i żoną i „pańcią” futra rasy shih-tzu. Kocham wodę, wiatr, wolność, a niespokojny umysł każe mi ciągle coś tworzyć.

I ogród. Rośliny pochłaniają mój wolny czas. Obserwuję je, uczę się cierpliwości. Dzięki nim łatwiej mi pojąć wiele zależności, które można przenieść również na prowadzenie działalności.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

Newsletter

Będę Cię informować na bieżąco!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, wchodząc na nią akceptujesz warunki ich wykorzystania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.