O mnie

Ania Sumarowska

Jestem tu dla Ciebie. Pomogę Ci zrozumieć marketing i biznes, uporządkuję Twoje działania. Bez trudnych słów, pytań bez odpowiedzi, nadęcia.

Pomagam osobom takim jak Ty poukładać wiedzę zdobytą z licznych artykułów, webinarów, szkoleń.

Sama przeszłam ścieżkę marketingowej edukacji, i wiem, że tylko dobrze ułożony program przyniesie pożądany efekt. Tu nie ma dróg na skróty. Nie znając podstaw nie osiągniesz oczekiwanego celu.

Marketing zawsze postrzegałam inaczej niż naukowcy, teoretycy i wykładowcy.

Nie trzymam się ściśle regułek i schematów. Kombinuję, szukam rozwiązań, jestem blisko ludzi, buduję relacje, na których później opieram współpracę.

Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest człowiek. Jego potrzeby, problemy, nierozwiązane tematy. I uważam, że na nie powinny odpowiadać działania promocyjne.

Staram się moim podejściem do świata zarażać ludzi. Uważam, że uśmiechem, życzliwością i dobrym słowem można zmienić wiele.

Wykorzystując moje naturalne talenty szkolę, konsultuję i układam strategię komunikacji i rozwoju biznesu.

Stale podnoszę kompetencje zarówno marketingowe, biznesowe, jak i trenerskie.

Jestem certyfikowanym praktykiem PRISM – narzędzia, które pomaga zrozumieć zachowania, pomaga tworzyć zespoły i podejmować decyzje biznesowe.

sumarowska

Prywatnie jestem mamą i żoną i „pańcią” futra rasy shih-tzu. Kocham wodę, wiatr, wolność, a niespokojny umysł każe mi ciągle coś tworzyć.

I ogród. Rośliny pochłaniają mój wolny czas. Obserwuję je, uczę się cierpliwości. Dzięki nim łatwiej mi pojąć wiele zależności, które można przenieść również na prowadzenie działalności.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Shopping cart

0

No products in the cart.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się ze mną telefonicznie albo za pomocą formularza kontaktowego

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, wchodząc na nią akceptujesz warunki ich wykorzystania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.