Spadła Ci sprzedaż na portalu aukcyjnym?

Spadła Ci sprzedaż na portalu aukcyjnym?

sprzedaz na portalu aukcyjnym, sumarowska

Jeszcze kilka miesięcy temu przedsiębiorca chcący dotrzeć do szerokiej rzeszy odbiorców, a co za tym idzie - klientów, opierał swoje działanie o jeden z popularnych portali aukcyjnych.

Jednakże teraz, po zmianach w systemie wystawiania, wyszukiwania, ujednoliceniu szablonu poszczególnych aukcji, sprzedaż znacząco spadła, a u niektórych sięgnęła nawet zera. Dodatkowo zupełnie nie buduje wizerunku sprzedawców.

NASZE ROZWIĄZANIE

Działalność na portalach zawsze oparta jest na zasadach, które dyktują ich twórcy. Możemy się im podporządkować, albo nie, nie mamy jednak na nie wpływu.

Naszą propozycją jest WŁASNY SKLEP INTERNETOWY. Wygląda tak, jak chcesz, ma tylko te funkcje, których potrzebujesz.

Możesz oczywiście skorzystać z gotowych rozwiązań proponowanych przez różne serwisy, wpisać swoje dane, wstawić ładne zdjęcie, uzupełnić asortyment i... płacić co miesiąc za jego utrzymanie (abonament, opłaty za miejsce na serwerze,  co roku opłatę za przedłużenie umowy itd.)

Możesz również, z naszą pomocą, przygotować swoje własne miejsce w sieci. Niezależne od nikogo. Możesz je dowolnie rozwijać, zmieniać wygląd, rozwijać funkcjonalności. Mieć wpływa na wiele czynników, które wspierają sprzedaż, a co za tym idzie, wysokość Twoich dochodów.

WIZERUNEK I ROZPOZNAWALNOŚĆ

Posiadając swoje miejsce w wirtualnym świecie, budujesz rozpoznawalność marki. Logo, kolory, charakterystyczne, dobrze zaprojektowane elementy graficzne dają Ci możliwość wyróżnienia się z tłumu sprzedawców.

Do tego profesjonalnie prowadzone profile w mediach społecznościowych pomogą Ci budować grono stałych klientów.

Z przyjemnością pomożemy Ci przejść na ścieżkę niezależnej sprzedaży 🙂

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wolisz słuchać, niż czytać?

UDOSTĘPNIJ

Otrzymuj informacje o nowych artykułach, podcastach i ofertach przygotowanych tylko dla odbiorców newslettera.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

Newsletter

Będę Cię informować na bieżąco!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, wchodząc na nią akceptujesz warunki ich wykorzystania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.